انجام پروژه داده کاوی,پروژه داده کاوی با متلب,داده کاوی,پیاده سازی پروژه داده کاوی با نرم افزار RapidMiner,پروژه داده کاوی با وکا

انجام پروژه داده کاوی

پروژه داده کاوی با رپیدماینر,پروژه داده کاوی با متلب,داده کاوی,پیاده سازی پروژه داده کاوی با نرم افزار RapidMiner,پروژه داده کاوی,دانلود پروژه داده کاوی,کاربردهای داده کاوی,پروژه داده کاوی با وکا

انجام پروژه داده کاوی – انجام پروژه داده کاوی با رپیدماینر – انجام پروژه داده کاوی با متلب

 

یادگیری ماشین و داده‌کاوی :

یادگیری ماشین یکی از روش‌های مهم الگو و دانش از داده‌ها است. این علم با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارد، در کشف دانش بسیار توانمند عمل می‌کند. با توجه به گسترش روزافزون حجم داده‌ها و محدودیت ابزارهای یادگیری ماشین، علم داده‌کاوی به وجود آمد، که اساس آن یادگیری ماشین است اما الگوریتم‌ها و ابزارهای پیشرفته تری جهت مدیریت داده‌های عظیم در اختیار دارد. داده‌کاوی و یادگیری ماشین شامل ابزارهایی برای طبقه‌بندی ، رگرسیون و غیره هستند.

می‌توان گفت یادگیری ماشین و داده‌کاوی بسیار در هم گره خوردند. اساس کارشان یکسان اما حجم داده‌های مورد استفاده متفاوت می‌باشد.

مراحل داده‎کاوی به صورت شکل زیر است:

"<yoastmark

 

کارهای زیادی در یادگیری ماشین و داده‌کاوی صورت می‌گیرند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طبقه بندی داده‌ها
  • رگرسیون
  • خوشه بندی
  • بهینه‌سازی
  • کاهش ابعاد داده‌ها
  • و…

در واقع می‌توان گفت موارد ذکر شده ابزار کار فرآیندهای داده‌کاوی و یادگیری ماشین می‌باشد.

وظیفه ی اصلی داده‌کاوی، جست و جو و استخراج  دانش از منابع عظیم داده است تا اطلاعات مهمی که در حجم انبوهی از اطلاعات سطحی پنهان شده است را استخراج کند. علم داده‌کاوی، علمی نوپا بوده که روز به روز اهیمت آن بیشتر می‌شود.

 

وب سایت مطلب دی ال با انجام پروژه های داده کاوی (در نرم افزار های متلب ، رپیدماینر ، وکا و …) در خدمت کاربران عزیز می باشد .