شبیه سازی مقاله تشخیص ناهنجاری در شبکه های کامپیوتری با استفاده از داده کاوی در متلب

شبیه سازی مقاله تشخیص ناهنجاری در شبکه های کامپیوتری با استفاده از داده کاوی در متلب

در این پست شبیه سازی مقاله ی  تشخیص ناهنجاری در شبکه های کامپیوتری با استفاده از داده کاوی در نرم افزار متلب را برای دانلود قرار داده ایم.

چکیده ی مقاله تشخیص ناهنجاری در شبکه های کامپیوتری با استفاده از داده کاوی :

با رشد روزافزون استفاده از شبکه های کامپیوتری و افزایش بیش از حد تعداد درخواستهای اجرا شده در آنها، امنیت شبکه بسیار مهم است. در دهه های اخیر ایمن ساختن شبکه ها در برابر حملات از اهمیت بسیاری برخوردار است. اکثر سیستم های کامپیوتری از ضعف های امنیتی رنج می برند. لذا تشخیص ناهنجاری و نفوذ در شبکه ها به یکی از بحث های داغ تحقیقاتی تبدیل شده است.
یک راه موثر، بکارگیری سیستم تشخیص نفوذ به عنوان ابزاری برای تشخیص ناهنجاری در شبکه است. سیستم تشخیص نفوذ به دو روش مبتنی بر امضا و تشخیص ناهنجاری کار میکند. روش تشخیص ناهنجاری توانایی شناخت حملات جدید را دارد، اما نرخ هشدار غلط آن بالا است. سیستم های تشخیص نفوذ از روش های مختلفی نظیر روش های آماری، هوش مصنوعی و داده کاوی برای تشخیص ناهنجاری استفاده میکنند. در سالهای اخیر، روش داده کاوی دارای موفقیت بیشتری در زمینه ناهنجاری است. به همین دلیل متخصصین زیادی به استفاده از روش های داده کاوی برای ساخت سیستم های تشخیص نفوذ مشغول هستند. در این مقاله با استفاده از روشهای داده کاوی یک مدل جدید و ترکیبی پیشنهاد شده است.


*لینک دانلود این پروژه که شامل گزارش کامل به همراه پیاده سازی آن در متلب می باشد بعد از پرداخت آنلاین برای شما فعال خواهد شد*

 


حجم : ۱٫۱MB

منبع : مطلب دی ال

رمز فایل :www.matlabdl.com0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *