شناسایی و تخمین سیستم دینامیکی غیر خطی دو مخزن متوالی

دانلود مقاله شناسایی و تخمین سیستم دینامیکی غیر خطی دو مخزن متوالی

در این پست پروژه ای تحت عنوان  شناسایی و تخمین سیستم دینامیکی غیر خطی دو مخزن متوالی را به همراه  پیاده سازی آن در نرم افزار متلب (سورس کد) را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

چکیده :

امروزه شناسایی سیستم های غیر خطی با استفاده از الگوریتم و روش های متنوعی نظیر NARX و شبکه های عصبی به سرعت در حال توسعه میاشد. با این وجود توسعه الگوریتم های جدیدی برای شناسایی سیستم های غیر خطی دینامیکی هنوز مشکل آفرین است. بررسی نظری این مباحث و استفاده از داده برای شبیه سازی از جمله ابزارهای مورد نیاز در این راه می باشد. در راستای به بررسی الگوریتم های به کار گرفته شده در مبحث شناسایی سیستم های غیر خطی دینامیکی، با در نظر گرفتن یک مجموعه مناسب از داده ها خواهیم پرداخت.

در این پروژه با در نظر گرفتن یک سیستم غیر خطی دینامیکی به مدلسازی آن خواهیم پرداخت. داده های سیستم مورد نظر از سایت UPSALLA دانلود شده اند. این داده ها برای توسعه، تست و انجام شبیه سازی در حوزه شناسایی سیستم های غیر خطی دینامیکی مناسب هستند. سیستم مورد نظر غیرخطی مرتبه دو میباشد که شامل دو مخزن متوالی با خروجی است که توسط پمپ به آن آب وارد میشود. شناسایی سیستم غیر خطی دینامیکی مورد نظر با روش Recursive Prediction Error Model یا مدل خطای پیشبینی تکراری انجام شده است.


*لینک دانلود این پروژه که شامل گزارش کامل به همراه پیاده سازی آن در متلب  می باشد بعد از پرداخت آنلاین برای شما فعال خواهد شد*


حجم : ۳٫۹۸MB

منبع : مطلب دی ال

رمز فایل :www.matlabdl.com0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *