دانلود آموزش UMLet

دانلود آموزش UMLet

یک ابزار UML مبتنی بر جاوا و اوپن سورس می­ باشد، که برای آموزش زبان مدل سازی یکپارچه (UML) و ساخت سریع نمودارهای آن طراحی شده است. این یک ابزار طراحی به جای یک ابزار مدل سازی است، که در آن هیچ زمینه­ای از فرهنگ لغت یا دایرکتوری از اشیاء طراحی قابل استفاده مجدد وجود ندارد. UMLet تحت لیسانس عمومی GNU توزیع شده است.

UMLet واسط کاربری ساده ­ای دارد که از کدهای قالب بندی متن برای تغییر شکل­های ساده با حاشیه نویسی استفاده می­ کند، بنابراین هیچ لیستی از آیکون­ها و پارامترها برای استفاده­ ی کاربر وجود ندارد. کاربر نیازمند یادگیری یکی دیگر از زبان­های نشانه گذاری متن است، خروجی نمودارهای این نرم افزار می­ تواند به صورت یک فایل تصویری با پسوند (مثلا jpg) یا فرمت­های ترسیمی با پسوند (مانند SVG) یا فایل سندی با پسوند (PDF) باشد. این کیلیپبورد می­ تواند برای نموادر­های copy-paste به صورت تصاویری در دیگر اپلیکیشن­ها مورد استفاده قرار گیرد و امکان ایجاد عناصر UML سفارشی نیز وجود دارد. اشیاء ترسیمی می­ توانند اصلاح شوند و به عنوان قالب هایی که به کاربران اجازه می­ دهند تا برنامه را مطابق با نیازشان سفارشی کنند، مورد استفاده قرار گیرند. این امر مستلزم برنامه نویسی عناصر در جاوا می ­باشد. مهم ترین انواع نمودار UML پشتیبانی می شوند:  class, use case, sequence, state, deployment, activity.

البته پشتیبانی از ویژگی های UML 2.0 است هنوز در دسترس نیست ، هرچند ویژگی های سفارشی سازی برای این کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


این فایل آموزشی را می توانید از لینک زیر بصورت مستقیم دانلود نمایید

 

زبان : فارسی

حجم فایل : ۱٫۰۱MB

رمز فایل : www.matlabdl.com

دانلود

 

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *